אודות

נעים מאוד, אלכס קרני –

ה'מנוע' העומד מאחורי כלי הגינון של חברת 'קרניגן'.

שמי אלכס קרני האדם העומד בראש צוות 'קרניגן', חברה המעניקה מענה שלם בנושא כלי הגינון, ציוד בטיחות לעובד בגינה, שירותי ליווי והדרכה לכל סוגי כלי הגינה/מטעים.

כשחיבה עזה למנועים פוגשת יזמות

חיבתי העזה למנועים באשר הם החלה הרבה לפני שהוסמכתי והפכתי מכונאי בכיר, לאמיתו של דבר אני מברי המזל שעוסקים באומנותם, שמקצועם הוא גם האהבה הגדולה ביותר שלהם.

את דרכי אל המנוע וכלי הגינון התחלתי בקיבוץ עמיעד בו ניהלתי את מוסך הקיבוץ וכיזם בנשמה החלטתי לקחת את כל חיבתי לבוכנות ולמצברים ולתעל אותה לגובה הדשא.

ככל יזם חיפשתי דרכים חדשות בהן אוכל להעניק שירותים משלימים שינתנו תחת קורת גג אחת בנושא תיקוני ומכירת כלי גינה מוטוריים.

כל כלי הגינון וכל הייעוץ לתפעולם הנכון

כך הפכה חברת 'קרניגן', לכתובת בה מכירת ציוד בטיחות לגינה/ולמטעים, מכירת כלי גינה מוטוריים ותיקון מכסחות דשא, חרמשים, מסורים ומפוחים מתחברים למתן שירותי יעוץ והכוונה מקצועיים המובילים לשימוש יעיל בכלי גינה ולחיסכון בהוצאות מיותרות הנובעות מתחזוקה לא נכונה.

בטח שיש קשר בין 'אופירה היישוב בו גדלתי לבין 'קרניגן'

הצורך להעניק ללקוחותינו שירות הדרכה מקצועי שכזה מושפע מעברי הרחוק כילד באופירה.

גדלתי בבית שהכנסת אורחים נחשבה בו לערך עליון, היינו צומת מרכזית אליה הגיע כל  עובר אורח סתם בכדי לנוח ולכן היה זה אך טבעי שכאשר אקים את חברת 'קרניגן' אדאג להפוך אותה לצומת אליה מגיעים אפילו רק בכדי לשאול שאלה, לשתות כוס קפה וללכת…

ומה יותר מתאים לצומת שכזו מאשר מקום מרכזי כצומת עמיעד?

להתראות בצומת

אלכס קרני